Підлужненський старостинський округ

Дата: 12.04.2023 16:33

Підлужненський старостинський округ утворений Костопільською міською радою, рішення Костопільської міської ради від 22 квітня 2021 № 151 «Про утворення старостинських округів Костопільської міської територіальної громади

вул. Жилки, 8, с.Підлужне Рівненський район Рівненська область 35023,
email: pidlugnerada@ukr.net

склад: 5 сіл - c.Підлужне, c.Велика Любаша, c.Корчів’я, c.Космачів, c.Трубиці
загальна кількість жителів - 2802
площа старостинського округу – 86,27 км2
відстань до центру м.Костопіль – 12 км.
Староста - КОВАЛЬЧУК Микола Миколайович
моб.тел. 068 649 6040

Народився 15 травня 1989 року у селі Велика Любаша Костопільського району Рівненської області.
Освіта базова вища. У 2008 році закінчив Технологічний коледж державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України» за спеціальністю «Лісове господарство».
Із 2017 року по даний час - студент заочної форми навчання Національної академії внутрішніх справ факультету «Право».

Трудову діяльність розпочав із 2008 року майстром лісу у Базальтівському лісництві ДП «Костопільський лісгосп».
У 2009 - 2010 роках працював єгерем ТзОВ «Урсус – К».
У 2013 - 2015 роках працював інспектром по роботі з молоддю Підлужненської сільській ради Костопільського району.
У 2016 - 2019 роках перебував на службі інспектором патрульної поліції в Національній поліції.
У 2020 - 2021 роках спочатку працював водієм автотранспортних засобів, старшим майстром лісу лісогосподарської дільниці в ДП «Костопільський лісгосп».

Із 27 квітня 2021 року староста Підлужненського старостинського округу (Затверджений Костопільською міською радою, рішення від 22.04.2021 №153 «Про затвердження старост» Костопільської міської ради восьмого скликання).