Яполотський старостинський округ

Дата: 12.04.2023 16:35

Яполотський старостинський округ утворений Костопільською міською радою, рішення Костопільської міської ради від 22 квітня 2021 № 151 «Про утворення старостинських округів Костопільської міської територіальної громади

вул. Молодіжна, 1, с.Яполоть Рівненський район Рівненська область 35021, email: yapolot_s_R@ukr.net

склад: 4 села - c.Яполоть, c.Волиця, c.Жалин, c.Збуж
загальна кількість жителів - 2071
площа старостинського округу – 51,55 км2
відстань до центру м.Костопіль – 21 км.
Староста - КОМАР Марія Євгеніївна
моб.тел. 096 648 2651

Народилася 1 березня 1965 року в селі Яполоть Костопільського району Рівненської області.
Освіта вища. У 1988 ріці закінчила Львівську академію ветеринарної медицини ім. С.З. Гжицького. У 2000 році закінчила Волинський державний університет імені Лесі Українки за спеціальністю «Біологія».

У 1988 - 1996 роках працювала головним ветеринарним лікарем в колгоспі «Зоря» Яполотської сільської ради.
У 1996 - 2004 роках працювала вчителем біології Перетоцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.
У 2004 - 2015 роках працювала на посаді директора закладу Великостидинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, який у 2005 році перейменовано у заклад Великостидинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області, у 2009 році перейменовано у Велокомидський навчально-виховний комплекс загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – ліцей.
Із листопада 2015 по грудень 2020 року була обрана Яполотським сільським головою на період повноважень ради відповідного скликання.

Із 3 травня 2021 року староста Яполотського старостинського округу (Затверджений Костопільською міською радою, рішення від 22.04.2021 №153 «Про затвердження старост» Костопільської міської ради восьмого скликання).