Пеньківський старостинський округ

Дата: 12.04.2023 16:38

Пеньківський старостинський округ утворений Костопільською міською радою, рішення Костопільської міської ради від 22 квітня 2021 № 151 «Про утворення старостинських округів Костопільської міської територіальної громади

вул. Б. Хмельницького, 4 с. Пеньків Рівненський район Рівненська область 35020, email: penkivrada12@ukr.net

склад: 4 села - c.Брюшків, c.Мар’янівка, c.Олександрівка, c.Пеньків
загальна кількість жителів - 503
площа старостинського округу – 62,32 км2
відстань до центру м.Костопіль – 24 км.
Староста - ОРЛИНСЬКИЙ Сергій Юрійович
моб.тел. 097 267 6135

Народився 16 вересня 1992року в селі Мар'янівка Костопільського району Рівненської області.
Освіта повна загальна середня освіта. У 2011 році закінчив Костопільський будівельно - технологічному технікум Національного університету водного господарства та природокористування за спеціальністю штукатур, лицювальник плиточник, маляр.

Із 27 квітня 2021 року староста Пеньківського старостинського округу (Затверджений Костопільською міською радою, рішення від 22.04.2021 №153 «Про затвердження старост» Костопільської міської ради восьмого скликання).