У Костопільській громаді 20 квітня оголошено Днем жалоби

Дата: 19.04.2023 08:36

20 квітня Костопільська громада попрощається із Корнійчуком Назаром Ігоровичем.

Захиснику було всього 24 роки. Назар Корнійчук загинув 17 квітня унаслідок дорожньо-транспортної пригоди, коли повертався з побратимами у зону бойових дій.

Народився Назар 7 квітня 1999 року в місті Костопіль. Закінчив Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю, навчався в Рівненському державному аграрному коледжі та закінчив юридичний факультет в місті Київ. Після навчання проходив військову службу. Був спеціалістом радіоелектронної розвідки Збройних сил України.

У перший день повномасштабного вторгнення росії Назара Корнійчука мобілізували на військову службу. Він був старшим солдатом, оператором-кулеметником взводу військової частини А0532.

Назар назавжди залишиться у пам’яті доброю, світлою, позитивною та чуйною людиною яка завжди прийде на допомогу.

У Героя залишилась дружина.

Сьогодні, 19 квітня, просимо жителів Костопільської громади віддати шану та належно зустріти Героя.

19 квітня, 17:00 - в'їзд похоронного кортежу із загиблим  Назаром Корнійчуком до його домівки (вулиця П.Орлика 6)

Маршрут кортежу: вул.Коперніка - вул.Нова - вул.Рівненська – вул.П.Орлика

Прощання з Героєм відбудеться 20 квітня:

12:00– заупокійна літія в його домівці.  Пішою ходою проводимо до храму.

12:40 – чин похорону за загиблим Героєм буде звершуватись  у  ПЦУ Свято-Михайлівському соборі.

По завершенню у храмі чину поховання відбудеться загально міське прощання  до Майдану Шевченка.

Поховають Назара Корнійчука на «Новому» кладовищі м.Костопіль поруч із іншими Воїнами Небесного Легіону.

Нагадаємо, що в День жалоби на території громади буде приспущено Державний Прапор України на будівлях органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій. Заборонено вмикати розважальну музику в громадському транспорті, магазинах та закладах харчування.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким людям загиблого.

Вічна пам'ять Назару Корнійчуку…

Вічна слава Герою!