Потапчук Валерій Михайлович

Дата: 24.03.2023 09:06

Народився 02.11.1977 року - загинув 18.03.2023 року

Валерій Потапчук загинув 18 березня поблизу Білогорівки Бахмутського району на Донеччині внаслідок мінометного обстрілу, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України під час війни росії проти України.

Валерій Потапчук народився 2 листопада 1977 року в селі Малушка, Березнівського району.

Закінчив Костопільську ЗОШ №1 та був випускником Костопільського професійного технічного училища. Жив і працював в місті Костопіль.

З першого дня повномасштабного вторгнення росії в Україну приєднався до лав ЗСУ. Служив навідником гірсько-штурмової роти військової частини А3029.

«Він завжди посміхався, вмів підтримати. Був чуйним та дуже добрим, його любові вистачало на всіх», – розповідає матір загиблого Марія.

У Героя залишилися батьки та брат.

Світлий спомин про мужнього воїна Валерія Потапчука назавжди залишиться в наших серцях…

Героя поховали на "Новому" кладовищі м. Костопіль поруч з іншими Воїнами Небесного Легіону.

Вічна слава Герою Валерію Потапчуку!