Степчук Тарас Михайлович

Дата: 27.02.2023 09:19

Фото без опису

Народився 6 серпня 1987 року - загинув 17 лютого 2023 року

Тарас Степчук загинув 17 лютого в районі Бахмута на Донеччині під час мінометного обстрілу, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України під час війни росії проти України.

У березні 2022 року мобілізувався до лав Збройних Сил України, з початку російського вторгнення самовіддано захищав рідну землю. Служив стрільцем-санітаром стрілецької роти військової частини А7098.

Тарас виховувався в сім’ї патріотів, тож змалечку добре розумів значення слів Бог, хліб, Батьківщина, родина, добро, гідність, відданість, мужність та незламність.

В Героя залишилися дружина та двоє діток.

Поховали Тараса на новому кладовищі м. Костопіль поруч з іншими воїнами Небесного Легіону.

Від нас йдуть найкращі! Безмежна шана полеглиму за Батьківщину Тарасу СТЕПЧУКУ!

Вічна, світла пам'ять Герою України!

Посмертно Тараса Степчука нагородили нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України — "Хрестом хоробрих".

Фото без опису

Нагрудним знаком «Хрест хоробрих» нагороджуються військовослужбовці та працівники Збройних Сил України за героїчний вчинок, пов'язаний з ризиком для життя (здоров'я) під час участі у бойових діях об'єднаних, антитерористичних операцій, а також операціях з підтримання миру та безпеки, ліквідації наслідків природних та техногенних катастроф, інших надзвичайних ситуацій.