Ткач Олександр Володимирович

Дата: 20.02.2023 09:22

Народився 11 серпня 1983 року - загинув 10 лютого 2023 року

Рядовий Ткач Олександр Володимирович загинув 10.02.2023 року  під час ведення бойових  дій в районі н.п. Благодатне Донецької області в результаті танкового та артилерійського обстрілів з боку противника. Олександр народився  11.08.1983 року в м. Костопіль. Навчався в школі №5, закінчив Костопільський технологічний коледж. В мирний час працював в будівельній сфері. 28.08.2022 року Олександра призвали на військову службу  в 1 аеромобільний батальйон військової частини А4350. В Олександра залишилися дружина, син та мама.

Поховали Олександра на новому кладовищі м. Костопіль поруч з іншими воїнами Небесного Легіону.

Від нас йдуть найкращі! Безмежна шана полеглиму за Батьківщину Олександру ТКАЧУ!

Вічна, світла пам'ять Герою України!