Левчук Василь Олександрович

Дата: 22.12.2022 09:29

Народився 18 січня 1976 року - загинув 18 грудня 2022 року

18 грудня 2022 року під час ведення бойових дій в районі н.п. Бахмут Донецької області загинув солдат ЛЕВЧУК Василь Олександрович.

Вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину поліг наш захисник на полі бою як Герой.

Василь народився 18 січня 1976 року в м.Костопіль. Навчався в школі №2, згодом в школі №1. Закінчив Рівненське училище №10 по спеціальності «Контрольно-вимірювальні прибори і автоматика». Проходив строкову службу в ЗСУ. Після служби деякий час працював у м.Рівне в МНС.

Мобілізований ще на початку розв’язаної росією війни – 24 березня 2022 року. Проходив службу навідником в 2 аеромобільному батальйоні в/ч А4350.

Ця клята війна обірвала життя прекрасного сім’янина, батька чотирьох дітей та дідуся п’ятимісячної онуки, яку Василь бачив тільки по відеозв'язку.

Сотні земляків прийшли на Майдан Шевченка, щоб віддати данину шани і поваги Герою. Василя поховали  на кладовищі в с.Космачів Підлужненського старостинського округу.

Ми ж схиляємо голови у вічній скорботі.

Слава Герою - вірному сину України!