Полюхович Богдан Віталійович

Дата: 26.12.2022 09:30

Народився 1 серпня 1990 року - загинув 17 грудня 2022 року

17 грудня 2022 року, під час бойового зіткнення та обстрілу в районі н.п. Опитне Донецької області загинув командир бойової машини – командир 3 механізованого відділення 3 механізованого батальйону військової частини А0998, молодший сержант ПОЛЮХОВИЧ Богдан Віталійович.

Богдан народився 1 серпня 1990 року в м.Костопіль. Навчався в школі №5. Проходив строкову службу в ЗСУ. В мирний час Богдан займався ремонтом автомобілів. З 2015 року по 2017 рік відстоював територіальну цілісність Батьківщини з початку неоголошеного вторгнення росії на Луганському та Донецькому напрямках в складі 57 Кіровоградської бригади. Є учасником АТО. 25 лютого 2022 року добровольцем пішов на війну з російським агресором і в складі 24 ОМБр ім. короля Данила став на захист України.

Богдан був працьовитим, життєрадісним та добрим товаришем для багатьох.

Сотні земляків прийшли на Майдан Шевченка, щоб віддати данину шани і поваги Герою. Богдана поховали поруч з іншими Героями на місцевому кладовищі.

Ми ж схиляємо голови у вічній скорботі.

Слава Герою - вірному сину України!