ГЕНОВ Сергій Георгійович

Дата: 26.12.2022 09:32

Народився 25 квітня 1980 року - загинув 19 грудня 2022 року

19 грудня 2022 року в районі Майорська Донецької області під час ворожого танкового обстрілу загинув молодший сержант Сергій Генов. Будучи заступником командира бойової машини, навідником-оператором 3 штурмового батальйону в/ч А4010, Герой, вірний військовій присязі, хоробро стояв на захисті рідної землі.

Сергій Генов народився 25 квітня 1980 року в с.Підлужне. Навчався у Великолюбаській школі. У 2020 році закінчив Національний університет «Львівська політехніка», екологічний факультет. У 2014 році був мобілізований до лав Збройних сил України, брав участь у боях за Донецький аеропорт. У 2015 році Сергія нагородили двома нагрудними знаками «ЗА ОБОРОНУ ДОНЕЦЬКОГО АЕРОПОРТУ» та «За військову доблесть». У 2016 році проходив військову службу за контрактом. Добровольцем пішов на війну з московським агресором!

На майдані Шевченка урочисто попрощатися з ним прийшли вдячні костопільчани. Поховальний кортеж попрямував до домівки Сергія в рідне селоПідлужне. На колінах, «живим коридором», обабіч дороги з квітами, державною символікою та сльозами на обличчі, тіло загиблого воїна проводжали односельці та жителі громади, побратими, духівники та представники влади.

Поховали Героя з усіма почестями під залпи почесної варти та Державний Гімн у виконанні військового оркестру на кладовищі в с.Велика Любаша.

Вічна слава Герою Сергію ГЕНОВУ!