Павловський Олександр Вікторович

Дата: 21.11.2022 09:57

Народився 27 червня 1983 року - загинув 06 листопада 2022 року

Військовослужбовець Павловський Олександр Вікторович народився 27 червня 1983 року, мешканець м.Костопіль, на боротьбу з ворогом став у березні 2022 року.

Свій військовий обов’язок ГЕРОЙ виконував мужньо та самовіддано, захищаючи рідну Україну, кожного нас з вами.

Олександр Павловський, розвідник-радіотелефоніст відділення збору та обробки даних розвідки, загинув 6 листопада 2022 року під час виконання бойового завдання в районі н.п.Площанка, Сватівського р-ну, Луганської області.

Навчався Олександр в Костопільській гімназії, потім в технологічному коледжі. В 2001 – 2003 рр. проходив строкову службу в десантно-штурмових військах.

В мирний час Олександр займався підприємницькою діяльністю, мріяв про власний бізнес і відкрив кафе «Аврора». Був дуже талановитою людиною, мав золоті руки. Він працював би, як завжди, на благо своєї сім’ї, виховував би двох доньок…

Сотні земляків зібрались, щоб помолитись за душу БІЙЦЯ та провести в останню його земну дорогу. Олександра поховали поруч з іншими Героями на місцевому кладовищі.

Ми ж схиляємо голови у вічній скорботі.

Слава Герою - вірному сину України!