Лазуцький Михайло Іванович

Дата: 08.08.2022 10:20

Народився 21 листопада 1971 року - загинув 27 липня 2022 року

Загинув 27 липня 2022 року в результаті ворожого обстрілу, під час виконання бойового завдання захисту незалежності України в районі населеного пункту Берестове, Донецької області. Рядовий Лазуцький Михайло Іванович був навідником кулеметного відділення кулеметного взводу стрілецького батальйону.

Михайло Лазуцький проходив строкову службу у прикордонних військах, займався боротьбою, маючи дуже веселу вдачу, завжди був душею будь-якої компанії. Трудився на Костопільському склозаводі, а останні 20 років разом з дружиною, з якою прожив 30 років, були за кордоном, де він працював будівельником. Коли народився онук, вирішили зробити в роботі перерву. Приїхали додому. Михайло не міг натішитися внучком, а коли розпочалася широкомасштабна війна, добровільно пішов у територіальну оборону, щоб захистити дітей та онуків.

Сотні земляків прийшли до собору Петра і Павла, щоб віддати данину шани і поваги Герою. Михайла поховали поруч з іншими Героями на місцевому кладовищі.

Ми ж схиляємо голови у вічній скорботі.

Слава Герою - вірному сину України!

ДОПОВНЕНО:
Відповідно до Указу Президента України №257 від 1 травня 2023 року за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).