Матвійчук Сергій Миколайович

Дата: 05.07.2022 10:23

Народився 14 березня 1972 року - загинув 18 червня 2022 року

18 червня 2022 року, мужньо боронячи нашу землю на Луганщині, загинув костопільчанин Сергій Матвійчук, 1972 року народження. Він був дбайливим батьком, виховував трьох дітей - двох дочок та  сина. Свого часу закінчив місцеву ЗОШ № 3, виготовляв меблі для місцевих замовників, не так давно влаштувався на ТОВ «Українські лісопильні». Сергій служив на флоті і дуже пишався званням моряка, та коли настав час, без вагань піхотинцем пішов на фронт. Вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину під час артилерійського обстрілу в районі Лисичанська отримав поранення, несумісні з життям.

Сотні земляків прийшли до собору Петра і Павла, щоб віддати данину шани і поваги Герою. Сергія поховали поруч з іншими Героями на місцевому кладовищі.

Ми ж схиляємо голови у вічній скорботі.

Слава Герою - вірному сину України!

Посмертно нагороджений:

• Медаль "За оборону рідної держави"
  • За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі був нагороджений медаллю "Захиснику Вітчизни"
  • За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку був нагороджений медаллю "За військову службу Україні".