Рудика Артем Миколайович

Дата: 10.06.2022 10:33

Народився 3 березня 2003 року - загинув 20 травня 2022 року

Війна забрала життя вірного Сина українського народу!

20 травня 2022 року під час бойового зіткнення з противником та обстрілу із танків, авіаудару по позиціях військової частини поблизу н.п. Катеринівка Луганської області, загинув водій 2 відділення вогнеметного взводу роти радіаційного, хімічного біологічного захисту солдат Рудика Артем Миколайович. Герой загинув на 19-ому році життя. Боронячи рідну землю від російських загарбників, гинуть кращі сини України, яким би ще жити і жити. Війна жорстока і безжалісна, забирає найкращих!

Герої - наші сучасники, ровесники. Своїм героїзмом вони вже з ніг на голову перевернули звичне для більшості світосприйняття і довели всьому світу, що на будь-які події можна вплинути кардинально, що не буває ситуації, яку неможливо змінити на власну користь. Усе залежить винятково від людини, сили її духу, переконань, які вона відстоює. На захист України плечем до плеча стають усі, навіть віруючі-протестанти, котрі, керуючись своєю вірою, в мирний час не могли брати до рук зброї. Таким був і наш Герой. Вклоняємося його самопожертві.

Артема поховали на місцевому кладовищі в с.Великий Мидськ.

Ми ж схиляємо голови у вічній скорботі.

Слава Герою - вірному сину України!