Рицький Дмитро Володимирович

Дата: 26.05.2022 10:34

Народився 8 листопада 2000 року - загинув 18 травня 2022 року

Під час виконання бойового завдання на Донеччині 18 травня 2022 року  віддав своє життя за Україну Рицький Дмитро Володимирович. Через кляту війну ми втратили молодого патріота України. Йому було лише 21 рік! З 2019року Дмитро був учасником антитерористичної операції на сході України. Його знали як доброго, чуйного, веселого та відповідального бійця. Дуже любив свою маму, братів, сестер. Любив життя, будував плани на майбутнє, ніколи нічого не боявся.

"Дмитру я довіряла всі свої таємниці. Він завжди захищав та давав свої поради. Любив колекціонувати монети, захоплювався футболом і сам тренувався. Будучи на війні писав щоб ми не плакали, якщо щось трапиться…Мені досі не віриться, що не побачу улюбленого брата", - розповідає сестра Дмитра.

Дмитро був дуже чуйним та доброзичливим. Мав багато друзів, які не покинули сімʼю у тяжку хвилину. Побратими розповідали як виснажений після бою Дмитро міг їх розрадити та підбадьорити дотепним жартом і тоді втома зникала.

Його життєвим кредо було гасло «Рухатися тільки впереред!». Він багато чого не встиг і так багато зробив для рідної землі! Кажуть, якщо для когось назавжди заходить сонце, на небі обов’язково з’являється нова зірочка, яка яскравим промінчиком завжди нагадуватиме нам, що Герої не вмирають. Сотні земляків прийшли до собору Петра і Павла, щоб віддати данину шани і поваги Герою. Дмитра поховали поруч з іншими Героями на місцевому кладовищі.

Ми ж схиляємо голови у вічній скорботі.

Слава Герою - вірному сину України!