Костопільська громада знову в жалобі: 22 квітня попрощаються з двома загиблими Героями

Дата: 21.04.2023 08:46

Костопільська громада втратила на війні ще двох Героїв  – Валерія Переходька та Геннадія Гузоватого. 21 та 22 квітня оголошено Днем жалоби.

Валерій Переходько

37-річний солдат Валерій Переходько загинув внаслідок алтилерійського обстрілу. 17 квітня він виявив стійкість та мужність поблизу міста Кремінна, що на Луганщині. Боєць, який завжди стояв на захисті своєї Батьківщини.

Народився Валерій 8 квітня 1986 року, проживав в селі Жалин. Закінчив Костопільське професійно технічне училище, в мирний час працював в будівельній сфері.

Герой 27 березня пішов захищати рідну землю від окупанта, служив в десантно-штурмовій роті військової частини А1910.

Військовий разом з дружиною виховував трьох доньок.

«Валерій був позитивним та життєрадісним, не тримав зла в собі, був щирим та мав добре серце. Я пишаюся, що він був моїм чоловіком, він відгукувався на кожну чужу біду, всім допомагав. В останній розмові, мій чоловік сказав: Я тебе сильно люблю, бережи себе», - розповідає дружина загиблого Ганна.

♦ Генадій Гузоватий

17 квітня біля Григорівки на Донеччині загинув 31-річний солдат Геннадій Гузоватий під час виконання бойового завдання, пов’язаного з захистом територіальної цілісності та державного суверенітету України.

Народився Геннадій 13 серпня 1991 року в селі Дюксин, закінчив Дюксинську загальноосвітню школу та був випускником Костопільського професійного технічного училища.

Чоловіка призвали на військову службу 1 березня 2022 року. Геннадій служив стрільцем стрілецької роти військової частини А7098.

В Героя залишилися дружина, матір,сестра та брат, який служить  в лавах Збройних сил України.

«Світла людина…Геннадій дуже любив ліс, міг годинами милуватись неймовірною красою. Був майстром на всі руки, завжди міг підтримати і знайти спільну мову. Дуже любив та поважав свою дружину, був опорою та підтримкою. Мав ще багато планів», - розповідає сестра загиблого.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Захисників. Світла пам'ять Героям!

Сьогодні, 21 квітня, просимо жителів Костопільської громади віддати шану та належно зустріти Героїв.

21 квітня, 19:00 - в'їзд похоронних кортежів із загиблими Героями Валерієм Переходько та Геннадієм Гузоватим до Майдану Шевченка, де відбудеться загально міське прощання.

Маршрут кортежу: вул.Рівненська- вул.Нова - вул.Героїв України (колишня вул.8 березня).

Прощання з Героєм Валерієм Переходько відбудеться 22 квітня:

11:00– заупокійна літія в його домівці(м.Костопіль, вул.Степанська 121, кв.11).

12:00 – чин похорону за загиблим Героєм буде звершуватись у храмі Олександра Нєвського.

Поховають Валерія Переходько на «Новому» кладовищі м.Костопіль поруч із іншими Воїнами Небесного Легіону.

Прощання з Героєм Геннадієм Гузоватим відбудеться 22 квітня:

13:00– заупокійна літія в його домівці (с.Підлужне, вул.Гвардійська 51).

14:00– чин похорону за загиблим Героєм буде звершуватись у Свято-Миколаївському храмі ПЦУ с.Велика Любаша

Поховають Геннадія Гузоватого на місцевому  кладовищі с.Підлужне.

Нагадаємо, що в День жалоби на території громади буде приспущено Державний Прапор України на будівлях органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій. Заборонено вмикати розважальну музику в громадському транспорті, магазинах та закладах харчування.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким людям загиблих.

Вічна пам'ять…

Вічна слава Героям!