У Костопільській громаді встановили меморіальну дошку на честь загиблого захисника

Дата: 21.04.2023 21:16

У селі Гута, Рівненського району, в пам'ять про загиблого односельчанина Миколу Романцева встановили меморіальну дошку. Розмістили її на приміщенні будівлі школи, де працював загиблий та свого часу був директором.

Стати на захист держави Микола Романцев не побоявся ще у 2014 році. А з початком повномасштабного російського вторгнення без вагань пішов воювати. Загинув 24 квітня 2022 року при виконанні бойового завдання під час артилерійського обстрілу на Луганщині.

Сьогодні вшанувати пам'ять земляка на подвір'я школи прийшли рідні, друзі, знайомі, колеги та представники місцевої ради. Освятили дошку священники Православної церкви України. Освячували дошку благочинний митрофорний протоієрей Андрій Кононець і священники Православної церкви України.

Усі витрати по виготовленню та встановленню меморіальної дошки взяла на себе сім'я загиблого. Нагадаємо, у захисника залишились двоє дітей та дружина.

Світла пам'ять про Миколу Романцева житиме вічно у серцях рідних, односельчан, та тих, хто його знав та поважав.