Костопільчанка виконала дорослий розряд на змаганнях та показала найкращий результат

Дата: 22.04.2023 20:51

Змагання із відкритої першості Костопільської ДЮСШ з легкої атлетики зібрали майже 250 учасників. Це представники із Рівного, Костополя, Березного, Сарн, Вараша, Славути (Хмельницька область) та міста Кременець (Тернопільська область).

Цьогоріч, окрім спортивних шкіл, участь у змаганнях взяли і учні загальноосвітніх шкіл нашої громади. Разом - 16 команд.

Змагалися учасники у 3-ох вікових категоріях: 2006-2007, 2008-2009 роки та 2010 рік та молодші. У кожному виді змагань, таких як - метання спису, штовхання ядра, біг на різних дистанціях та стрибки в довжину можна було заявляти необмежену кількість спортсменів.

У результаті змагань, призові місця посіли вихованці Костопільської ДЮСШ:

• Ткачук Магдалена зайняла 1-місце на дистанції 400метрів.
  • Генов Дмитро посів 1-місце на дистанції 100метрів та 3-місце стрибок у довжину.
  • Рубанік Микола на дистанції 100метрів зайняв 3 місце.

А найкращий результат дня показала Крук Вікторія на дистанції 100-метрів, де здобула 1-місце і виконала 1 дорослий розряд та 1 - місце на дистанції 800 метрів.

Костопільська дитячо-юнацька спортивна школа