Ткачук Юрій Іванович

Дата: 23.02.2021 11:05

Народився 15 листопада 1968 року – загинув 31 липня 2016 року.

31 липня 2016 року при виконання службового обов’язку помер наш Герой-земляк підполковник Збройних Сил України Юрій Ткачук. На час смерті йому виповнилося 48 років.
Народився Герой у м. Костопіль. У 1986 році закінчив ЗОШ № 1 ім. Т. Г. Шевченка. Потім – служба в армії та навчання у Київському вищому військовому танковому училищі.

Із 1992 року розпочався новий етап життя Юрія Ткачука – служба у Збройних Силах України. Відданість військовій справі, прагнення віддати свій досвід, свої знання Україні були закріплені навчанням у Київській військовій академії й отриманням відповідного диплома.
Військову службу ніс на різних посадах, остання – заступник начальника Центру забезпечення реалізації договорів про скорочення озброєнь, який дислокується у м. Львові. Протягом 2015-2016 років виконував службові завдання у зоні проведення АТО.
Юрій Ткачук отримав такі нагороди:
1. Медаль «За сумлінну службу» І ступеня.
2. Медаль «За досягнення у військовій службі» ІІ ступеня.
3. Відзнака Міністра оборони України «Знак Пошани».
4. Відзнака Міністра оборони України «Ветеран військової служби».
5. Нагрудний знак Міністра оборони України «За військову доблесть» (за мужність і героїзм, проявлені під час виконання службових завдань у ході АТО).
У Героя залишилася дружина Світлана та дочка Юлія.
Знайомі, колеги та рідні згадують Юрія як людину позитивну, життєрадісну, відповідальну та мужню.
Вічна пам’ять Герою!