У Костополі вшанували пам'ять ліквідаторів Чорнобильської АЕС

Дата: 26.04.2023 17:00
Кількість переглядів: 178

Сьогодні, 26 квітня, у День пам’яті Чорнобильської трагедії, у Костопільській міській раді, відбулися урочистості для ліквідаторів ядерної катастрофи.  

 

Керівництво громади подякувало усім присутнім чоловікам за їх героїчний вчинок, яким 37 років тому на долю випало ліквідовувати наслідки від вибухів ядерного реактора. 

 

Також хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, кого вже немає серед живих, зокрема, і військових, які мужньо боронили державу від російського агресора. 

 

Потому усі присутні поклали квіти до пам’ятника загиблим героям-чорнобильцям, що у центрі міста, а також пам’ятного знаку, що  на території пожежної частини.

 

Напередодні річниці трагедії ми поспілкувалися із тими, хто про катастрофу знає не з газет. Це люди, які в перші тижні поїхали до Чорнобиля ліквідовувати наслідки.

Читайте тут.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь