У Костопільській громаді 28 квітня оголошено Днем жалоби

Дата: 27.04.2023 19:30

28 квітня Костопільська громада попрощається із Цюхом Олександром Івановичем.

57-річний сержант Олександр Цюх був госпіталізований 26 квітня до Дубровицької лікарні. Наступного дня він помер від ішемічного інсульту.

Олександр народився 25 жовтня 1965 року в місті Костопіль. Закінчив Клесівську ЗОШ І-ІІ ступенів та був випускником Здолбунівського залізнично транспортного училища. Армійську підготовку Олександр проходив у військовому навчальному центрі в Туркменістані. Жив в Костополі та був приватним підприємцем.

1 березня 2022 року Олександра Цюха мобілізували на військову службу. Він був сержантом, розвідником-далекомірником відділення частини А7071.

У Героя залишилась дружина, трьоє дітей та три внучки.

Як розповідає донька Захисника, він був працьовитою, чуйною та доброю людиною.

28 квітня, просимо жителів Костопільської громади віддати шану та належно провести в останню дорогу Героя.

Попрощатися із Олександром Цюхом можна 28 квітня у його домівці до 12:00

12:05 - заупокійна літія в його домівці(м. Костопіль вул. Олеся 55). Траурний кортеж до храму Олександра Нєвського: вул.Степанська  - вул.Грушевського.

12:40 – чин похорону за померлим Героєм буде звершуватись у храмі Олександра Нєвського.

Поховають Олександра Цюха на «Новому» кладовищі м.Костопіль поруч із іншими Воїнами Небесного Легіону.

Нагадаємо, що в День жалоби на території громади буде приспущено Державний Прапор України на будівлях органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій. Заборонено вмикати розважальну музику в громадському транспорті, магазинах та закладах харчування.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким людям загиблого.

Вічна пам'ять Олександру Цюху…

Вічна слава Герою!