У Костопільській громаді 5 травня оголошено Днем жалоби

Дата: 04.05.2023 11:16

Війна забирає від нас спражніх, добрих, вірних... Забирає тих, хто міг би ще так багато зробити для нашої країни, громади... Тих, хто відданий своїй роботі на благо міста. Саме таким був Олександр Бережний.

Олександр народився у Рівному. Навчався у 23 школі, а за тим у Рівненському вищому професійному училищі №1. Жив і працював у Костополі.

27 лютого 2023 року Олександра мобілізували на військову службу.

Він був солдатом навідником десантно-штурмового взводу військової частини А1910.

33-річний солдат Олександр Бережний загинув 28 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі міста Кремінна на Луганщині.

Захисник разом з дружиною виховував двох дітей.

4 травня просимо жителів Костопільської громади віддати шану та належно зустріти Героя.

4 травня о 19:00 - в‘їзд похоронного кортежу із загиблим Олександром Бережним до його домівки (вулиця Героїв ЗСУ, 31).

Маршрут кортежу: вул.Рівненська - вул.Нова - вул.Коперника - вул.Заріччя - вул.Героїв ЗСУ.

Прощання з Героєм відбудеться 5 травня:

12:30 - заупокійна літія в його домівці.

13:00 - чин похорону за загиблим Героєм буде звершуватись у соборі святих апостолів Петра і Павла ПЦУ.

По завершенню у храмі чину поховання відбудеться піша хода до Майдану Шевченка.

Поховають Олександра Бережного на «Новому» кладовищі м.Костопіль поруч із іншими Воїнами Небесного Легіону.

Нагадаємо, що в День жалоби на території громади буде приспущено Державний Прапор України на будівлях органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій. Заборонено вмикати розважальну музику в  магазинах та закладах харчування.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким людям загиблого.

Вічна пам'ять Олександру Бережному…

Вічна слава Герою!