У Костопільській громаді 6 травня оголошено Днем жалоби

Дата: 05.05.2023 21:13

Чорна звістка про важку втрату знову прийшла до Костопільської громади... Вже завтра ми попрощаємося із жителем нашої громади, захисником країни, щирою людиною Андрієм Примаком...

Наш обов’язок гідно вшанувати нашого Героя, який все життя віддав захищаючи Україну та її народ.

28 квітня біля Хромового Донецької області загинув 35-річний Андрій Примак під час виконання бойового завдання, пов‘язаного з захистом територіальної цілісності та держаного суверінітету України.

Захисник народився 21 березня 1988 року в місті Костопіль. Закінчив Костопільський обласний ліцей-інтернат спортивного профілю, займався греко-римською боротьбою. А далі вищу освіту здобував у Національному університеті «Львівська політехніка».

Молодший сержант Андрій Примак - командир відділення кулеметного взводу військової частини А0501. Він один з тих, хто іще у 2014 став на захист Батьківщини, пройшов із своїми воїнами весь бойовий шлях. Герой з перших днів повномаштабного вторгнення став на захист незалежності України. Робив це віддано та жертовно, як умів тільки він.

«Андрій щиро вірив, що наша країна має бути вільною, і все робив, аби саме так і було!» розровідає сестра загиблого.

6 травня, просимо жителів Костопільської громади віддати шану та належно зустріти Героя.

6 травня, орієнтовно 14:00 -  в'їзд похоронного кортежу із загиблим Андрієм Примаком до його домівки(вулиця Рівненська, будинок 70).

Прощання з Героєм відбудеться 6 травня:

15:00– заупокійна літія біля його домівки.

15:30– чин похорону за загиблим Героєм буде звершуватись у соборі святих апостолів Петра і Павла ПЦУ.

По завершенню у храмі чину поховання відбудеться піша хода до Майдану Шевченка.

Поховають Андрія Примака на «Новому» кладовищі м.Костопіль поруч із іншими Воїнами Небесного Легіону.

Нагадаємо, що в День жалоби на території громади буде приспущено Державний Прапор України на будівлях органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій. Заборонено вмикати розважальну музику в громадському транспорті, магазинах та закладах харчування.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким людям загиблого.

Вічна пам'ять Андрію Примаку…

Вічна слава Герою!