У Костополі матерів загиблих військових привітали із Днем матері

Дата: 12.05.2023 18:45

У другу неділю травня відзначають День матері в Україні. Напередодні свята, для матерів загиблих військових Костопільської громади відбувся культурно-мистецький захід "Низький уклін вам, мамо".

Під час зустрічі подякували сильним духом матерям за героїчний вчинок їхніх синів, які за свободу віддали найдорожче - власне життя.

Матерям вручили нагороди синів від Президента України:

• Орденом за Мужність III ступеня посмертно нагороджено Салія Ігоря Володимировича.
  • Медаллю "Захиснаку вітчизни" нагороджено Лютака Дмитра Анатолійовича. Посмертно.
  • Орденом за Мужність III ступеня посмертно нагороджено Рудику Артема Миколайовича.

Також хвилиною мовчання вшанували усіх воїнів, яких забрала життя жорстока війна. Їх героїчний подвиг назавжди залишиться у наших серцях...

Відділ у справах культури, молодіжної політики та спорту КМР