З 18 травня по 19 травня 2023 року ТОВ «ЗАХІД АГРОПРОМ» буде проводити хімобробку орендованих земель

Дата: 17.05.2023 15:15

Адміністрація ТОВ «ЗАХІД АГРОПРОМ», у зв’язку з проведенням польових робіт на виконання ст. 37 Закону України «Про бджільництво» та п.7.1.2 «Інструкції щодо попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл» повідомляє  власників пасік, які знаходяться на території земель сільської ради про проведення хімобробки орендованих земель, а саме на території Малостидинської сільської ради з 18.05.2023р. по 19.05.2023р. – на масивах № 337, 342, 331, 327, 322 - препаратом «Авіатор».

Про будь-які зміни агрономи відповідних ділянок товариства будуть повідомляти у телефонному режимі.

Номер відповідального агронома (098) 627 8622 Марчук Володимир Володимирович.

Також доводимо до Вашого відома, що підприємством використовуються в польових роботах 2023 р. пестициди та агрохімікати захисту рослин, які зареєстровані в Державному реєстрі пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні (доповнення з 01.01.2017 згідно вимог постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2007 № 1328), відповідають державним стандартам, санітарним нормам та іншим нормативним документам згідно сертифікатів якості.

Згідно ст.12 Закону України «Про пестициди і агрохімікати»  при застосуванні пестицидів і агрохімікатів підприємством здійснюється комплекс заходів відповідно до регламентів, встановлених для певної ґрунтово-кліматичної зони, з урахуванням попереднього агрохімічного обстеження грунтів, даних агрохімічного паспорта земельної ділянки (поля) і стану посівів, діагностики мінерального живлення рослин, прогнозу розвитку шкідників і хвороб.

З повагою директор
ТОВ «ЗАХІД АГРОПРОМ» С.І. Нашкородов