У Костополі відзначили Всесвітній День вишиванки

Дата: 18.05.2023 18:32

Традиційно, у цей день заведено одягати вишитий одяг. Нині вишиванка вважається генетичним кодом нації. І саме зараз українці як ніколи відстоюють свою національну автентичність.

З нагоди свята, у місцевому парку, відбулася мистецька акція «Вишиванка – генетичний код нації».

Організатори підготували культурну програму, а також подбали про смаколики для гостей. Усі охочі змогли поласувати стравами традиційної української кухні.

Виручені кошти, які вдалось зібрати під час заходу, а це 5 100 гривень, передадуть на потреби Збройних сил України.

Родзинкою заходу стало дефіле автентичного українського вбрання. Не менш зацікавив присутніх і майстер-клас із прасування полотняних виробів.

Загалом захід відвідали декілька десятків містян. Щоб цей день залишився в пам’яті кожного, на території розмістили декілька фотозон.