У Костопільській громаді 30 травня оголошено Днем жалоби

Дата: 29.05.2023 14:44

Чорна звістка про важку втрату знову прийшла до Костопільської громади... Вже завтра ми попрощаємося із жителем нашої громади, доброю та відкритою людиною Олександром Сирочуком...

Наш обов’язок гідно вшанувати нашого Героя, який все життя віддав захищаючи Україну та її народ.

Молодший сержант Олександр Сирочук загинув 26 травня 2023 року. Це сталося поблизу населеного пункту Бахмут Бахмутського району, що на Донеччині. Олександру було 39...

Олександр Сирочук народився у Малому Мидську, тут будував своє життя. Закінчив місцеву школу, а далі освіту здобував у Млинівському державному технікумі. Він мав щире та добре серце, яке безмежно любило рідних, людей, Україну.

6 листопада 2022 року Олександра  мобілізували на військову службу. Він був бойовим медиком військової частини А4355.

30 травня, просимо жителів Костопільської громади віддати шану та належно зустріти Героя.

Прощання з Героєм відбудеться 30 травня:

30 травня, 08:30 -  в'їзд похоронного кортежу із загиблим Олександром Сирочуком до майдану Шевченка.

Далі похоронний кортеж поїде до села Великий Мидськ у місцевий храм, де буде заупокійна літія.

12:30–  чин похорону за загиблим Героєм  буде звершуватись  в його домівці.(с.Малий Мидськ, вул. Молодіжна 4) .

По завершенню чину поховання відбудеться піша хода до місцевого кладовища.

Поховають Олександра на місцевому кладовищі в с. Малий Мидськ.

Нагадаємо, що в День жалоби на території громади буде приспущено Державний Прапор України на будівлях органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій.

Заборонено вмикати розважальну музику в громадському транспорті, магазинах та закладах харчування.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким людям загиблого.

Вічна пам'ять..