Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника у закладі охорони здоров’я

Дата: 01.06.2023 12:21

Відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я Костопільської міської ради оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Костопільська стоматологічна поліклініка» Костопільської міської ради.

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 (зі змінами), формується конкурсна комісія (6 осіб) у рівній кількості:

• представники органу управління;
  • представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу (надають супровідний лист у довільній формі із зазначенням двох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії; протокол загальних зборів (конференції) трудового колективу за підписом головуючого та секретаря зборів);
  • представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я - по одній особі від кожного громадського об’єднання (громадські формування надають витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань; копію положення, статуту чи витяг із Статуту громадського об’єднання, що підтверджує відповідні функції громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності; супровідний лист у довільній формі щодо надання кандидатури (1 представника) для включення до складу комісії для проведення  конкурсу).

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

- наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

- накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

- наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до  відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Костопільської міської ради протягом  15 календарних днів з моменту оприлюднення оголошення - до 17.00 години   15 червня 2023 року.

Документи приймаються  та реєструються за адресою:  м.Костопіль, вул.Незалежності,7, кабінет №6 (І поверх). Довідки за телефоном: 0680955454.

Наказ про конкурс.