Мобільний кейс: Адміністративні послуги та спілкування з громадою на місцях

Дата: 20.06.2023 22:05
Кількість переглядів: 108

20 червня працівники ЦНАПу Костопільської міської ради виїхали в села, аби скористатися мобільним кейсом і надати адміністративні послуги. Цього разу побували в Гутянському та Маломидському старостинських округах.

Завдяки мобільним кейсам, адмінпослугами за межами ЦНАПу скористалися вже близько 290 людей.

Також старостинські округи відвідав заступник міського голови Андрій Ткачук та депутат Костопільської міської ради Анатолій Лещик. Вони поспілкувалися із місцевими жителями – це додаткова можливість для керівництва налагодити комунікацію з громадою, вивчити їх запити та потреби, вчасно відреагувати та організувати вирішення проблемних питань.