Шахове літо: У Костополі відбувся турнір з шахів

Дата: 26.06.2023 11:01
Кількість переглядів: 405

Фото без опису

Приурочили його до Дня Конституції України. Такі турніри в Костополі вже стали традиційними.

Щороку діти залюбки беруть участь у подібних інтелектуальних змаганнях та люблять вирішувати шахові задачі, каже директор Центру інтелектуального розвитку «Сузір’я» Олександр Козак.

«Змагання відбулись у форматі дитячий та дорослий. У дорослому складі виступають четверо найкращих та найсильніших дітей старшої групи, які ходять у Центр інтелектуального розвитку «Сузір’я». Ми культивуємо традицію, коли діти грають з дорослими. Щоб вони набиралися досвіду, мужніли, тобто, це своєрідне поєднання психології дорослої людини і юнака», - розповідає Олександр Козак.

У результаті перемогу серед дітей здобув 

Олександр Толочик.

II місце посів Владислав Денисюк.

III місце дісталося Дмитру Іванчуку.

Серед дорослих перемогу у турнірі здобув

Володимир Літвін.

II місце посів Андрій Толочик.

III місце – Костянтин Лісовський.

А найкращий результат серед дітей у дорослому турнірі показав Назарій Денисюк.

Призерів змагань нагородили грамотами, медалями та кубками. Нагороджувальна атрибутика надана відділом у справах культури, молодіжної політики та спорту КМР.

Відділ у справах культури, молодіжної політики та спорту КМР

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано