Турбота про літніх та одиноких людей – основна місія Центру надання соціальних послуг

Дата: 26.06.2023 16:44

Турбота про людей, забезпечення їх доступними та якісними соціальними послугами – основна мета діяльності комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Костопільської міської ради.

Відділення натуральної та грошової допомоги, яке працює при Центрі, забезпечує жителів Костопільської громади доступністю послуг з пошиття одягу та перукарських послуг. На сьогодні такою допомогою користуються майже 500 осіб: це люди похилого віку, особи з інвалідністю, громадяни, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Працівники відділення, враховуючи індивідуальні потреби кожного підопічного, вміло надають оцінку потреб та якісне консультування.

Для громадян, які за станом здоров’я не можуть самостійно прийти до Центру, є можливість замовити послугу перукаря та швачки додому за попереднім записом.

Якщо Вам потрібно підшити, застрочити, підігнати одяг за розміром та статурою, зробити сучасну чоловічу та жіночу стрижку звертайтеся до комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Костопільської міської ради за адресою: м.Костопіль, вул.Сарненська, 15, тел. – 096 939 40 45.