Студія вокалу «Квезаль» виступить у півфіналі «Чорноморських ігор 2023»

Дата: 05.07.2023 09:25
Кількість переглядів: 111

Студія вокалу "Квезаль" Центру культури і дозвілля та одна із учасниць колективу - Єва Генова пройшли до півфіналу «Чорноморських ігор 2023».

Колектив вже не вперше бере участь у наймасштабнішому та найпрестижнішому дитячому фестивалі. Вперше свої сили костопільчани спробували 2 роки тому, ще коли фестиваль проходив у місті Скадовськ Херсонської області.

Цьогоріч, у звязку із тимчасовою окупацією території, його перенесли до Києва. На участь у фестивалі подали близько півтисячі заявок.

Перший тур проходив у форматі онлайн. Учасники подали на конкурс по два твори, які написали самі. Головна умова фестивалю –співати українською.

«Цьогоріч відбір дався нам складніше, аніж 2 роки тому. Ми неочікували, що пройдемо до півфіналу. Розуміємо, яка кількість роботи чекає нас попереду. Адже півфінал – це зовсім інший рівень. Дівчата цілий рік старанно працювали та відвідували усі репетиції», - розповідає керівниця студії вокалу «Квезаль» Софія Кубашевич.

Вже 14 липня вокалісти студії «Квезаль» вирушать до Києва. Там відбудуться зйомки кліпу та запис гімну із відомою українською співачкою Світланою Тарабаровою. А 11-13 серпня виступлять на «Чорноморських іграх».

Комунальний заклад «Центр культурних послуг» Костопільської міської ради «Центр культури і дозвілля» КЗ «Центр культурних послуг» м. Костопіль
Відділ у справах культури, молодіжної політики та спорту КМР