Дата: 11.07.2023 17:00

На території Костопільської територіальної громади в зону спостереження входять 2 села: Гута та Осова.

Пункти евакуації створені за розпорядженням міського голови  від 18 жовтня 2022 року № 442-р «Про створення та організацію роботи пунктів евакуації Костопільської міської ради» та затверджено Положення  про пункти евакуації.

Після уточнення обстановки та по розпорядженню міського голови через наявні засоби оповіщення і телефонного зв'язку відділом з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення забезпечується оповіщення:

• членів комісії з питань ТЕБ і НС Костопільської міської ради;
  • особового складу збірних, проміжного та приймальних пунктів евакуації;
  • депутатів сільських рад, соціальні працівників.

Керівний склад міської ради, склад евакуаційної комісії Костопільської  міської ради та начальники груп комісії з питань евакуації  зібрані у повному складі. Евакокомісія готова до дій за призначенням.

Костопільським відділенням Рівненського районного відділу ДУ «Рівненський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» створено основну групу радіологічного контролю в  складі 3 осіб.

Дозиметричний контроль проводиться  дозиметром - ДРГ 01m1.

За рекомендацією спеціалізованої медичної служби населення сіл Гута та Осова приймає препарат йодистий калій. Потреба із розрахунку щоденного прийому по 0,25 г протягом 10 діб становить 187 тис. 410 табл. калію йодид. Видача препарату передбачається на 2 збірних пунктах евакуації. Запланований термін 4 години.

Для охорони громадського порядку задіяне відділення поліції № 2 Рівненського районного управління поліції ГУНП в Рівненській області.

Вивіз населення із пунктів постійного проживання (збірних пунктів)  до проміжного та приймального пункту евакуації проводиться транспортом управління освіти Костопільської міської ради, суб’єктів господарювання та власним транспортом, що знаходяться у 30 км зоні по найкоротшому маршруту.

В КНП «Костопільська БЛІЛ» КМР зареєстровано 40 місць з числа населення, що потребує стаціонарної медичної допомоги.

Евакуації підлягають  844 особи, в тому числі: молодше працездатного віку – 182 особи, працездатного – 398, старше працездатного віку – 138 осіб інвалідів – лежачих 0 осіб, пересуваються на інвалідних візках - 0 осіб,  пересуваються за допомогою сторонніх осіб - 12 особи.

Для евакуації  населення буде задіяно 6 автобусів та автомобілі власного транспорту, для чого розроблено порядок збору та визначено  маршрут руху колон.

Збірний пункт с. Гута

Збірний пункт знаходиться за адресою: с. Гута вул. Центральна, 3 фельшердсько -акушерський пункт.

Проживає на території  села 675 осіб, молодше працездатного віку - 148, працездатного – 395, старше працездатного віку – 111 осіб, інвалідів – лежачих 0 осіб, пересуваються на інвалідних візках - 0 осіб, пересуваються за допомогою сторонніх осіб - 10 особи.

Захисні споруди в c. Гута – відсутні.

Збірний пункт с. Осова

Збірний пункт знаходиться за адресою: с. Осова вул. 8 Березня, 3, клуб -філіал с. Осова.

Проживає на території села 169 осіб, молодше - працездатного віку - 34, працездатного – 103, старше працездатного віку – 27 осіб, інвалідів – лежачих 0 осіб, пересуваються на інвалідних візках - 0 осіб, пересуваються за допомогою сторонніх осіб - 2 особи.

Захисні споруди в c. Осова – відсутні.

Інформація щодо проміжного пункт евакуації в с. Великий Мидськ

Проміжний пункт знаходиться за адресою: с. Великий Мидськ вул. Центральна, 66, Будинок культури с. Великий Мидськ.

Перелік ресурсів:

Розгорнуто  та встановлено 2 намети – павільйони з відповідним інвентарем, 2 маленькі палатки.

2 прилади (ДРГ 01m1, TERRA MKS-05) і 5 костюмів хімзахисту (ОЗК) для персоналу, який здійснює дозиметричний контроль людей і техніки, що прибуває.

Засоби захисту: респіратор – пелюстка – 40 шт. та ватно – марлеві пов’язки – 200 шт.

Два пожежних стволи для розпилювання водного струменя при дизективації автомобілів.

Система зв’язку STAR LINK.

4 ноутбуки.

Оперативно -  рятувальний автомобіль MITSUBISHI PAJERO.

Одяг для перевдягання, одноразові рушники, рідке мило, антисептик, сміттєві пакети.

Пральний порошок для  санобробки техніки.

Облаштовано  всередині  будинку культури медичний пункт, кімната матері і дитини, харчоблок та 65 ліжко-місць.

Вказівники (таблички) на всіх локаціях.

Для охорони громадського порядку задіяно 4 автомобіля відділення поліції № 2 Рівненського районного управління поліції ГУНП в Рівненській області.

1 поливочний автомобіль МАЗ (ємність води 5 тон).

4  автобуси управління освіти Костопільської міської ради, 2  автобуси місцевого приватного перевізника Н. О. Фурман.

1 автомобіль швидкої допомоги.

2 пожежних автомобіля

Захисні споруди в c. В. Мидськ:

Найпростіше укриття № 5, провул. Шкільний, 7, Великомидський ліцей с. Великий Мидськ (приміщення навчального корпусу - роздягальня);

Найпростіше укриття № 27, в приміщенні проміжного пункту за адресою вул. Центральна, 66, Великомидський будинок культури-філіал (кімната на 1 поверсі).

Приймальний пункт с. Підлужне

Приймальний пункт знаходиться за адресою: с. Підлужне вул. Жовтнева, 1, Великолюбаський ліцей с. Підлужне.

Захисні споруди в c. Підлужне – НУ № 6, вул. Жовтнева, 1, Великолюбаський ліцей с. Підлужне (приміщення навчального корпусу - підсобні приміщення).

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуВідео за посиланням.