Конкурс есе від USAID Проєкту енергетичної безпеки

Дата: 14.07.2023 15:22

Фото без опису

Розкажи нам, що таке енергетична безпека та чому вона є невіддільною частиною національної безпеки? Для цього запрошуємо взяти участь у Конкурсі есе!

Підкажемо трішки, що енергетика є стратегічно важливою галуззю економіки, від безпечного і стабільного функціонування якої залежить безперебійна робота усіх сфер економіки України.

Тож хутчіше відкривай новий документ у Word та поділися з нами наступним у формі есе:

• енергетична безпека України: що це означає?
  • чому зміцнення енергетичної безпеки України є важливим для країни та для тебе особисто?
  • як ти можеш зміцнити енергетичну безпеку України?

Зверни увагу на умови участі у Конкурсі есе від USAID Проєкту енергетичної безпеки:

1. Тобі має бути 14-22 роки на момент подачі есе, громадянство – Україна.
  2. Що ми очікуємо: есе обсягом від 1500 до 2500 друкованих знаків (1-1,5 сторінки) українською мовою, що розкриває твою точку зору.
  3. Куди надсилати: essayforcontest@tetratech.com з темою листа “Есе_Прізвище та Ім’я у називному відмінку”
  4. Дедлайн подачі: 30 вересня 2023 року, 18:00 за Київським часом.

А якщо ти дочитав(-ла) до кінця, то ділимося з тобою, що переможці Конкурсу есе отримають нагороди – мобільні телефони, планшети, павербанки тощо.

З нетерпінням чекаємо на твої думки та ідеї!

Примітка. Переможців Конкурсу есе попросимо згодом надати свої фото та підписати дозвіл на публікацію роботи.