Інформуємо про завершення конкурсу на зайняття вакантної посади
Відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я Костопільської міської ради інформує про завершення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Костопільська стоматологічна поліклініка» Костопільської міської ради.
За результатами конкурсного відбору переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Костопільська стоматологічна поліклініка» Костопільської міської ради визнано Петрова Романа Володимировича.
Конкурсна комісія з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства “Костопільська стоматологічна поліклініка» Костопільської міської ради подала кандидатуру Петрова Романа Володимировича для призначення на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Костопільська стоматологічна поліклініка» Костопільської міської ради та укладення контракту на строк від трьох до п’яти років.
Дане рішення приймається уповноваженим органом протягом одного місяця з дня внесення конкурсною комісією відповідного подання відповідно до п.38 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1094.