У Костопільській громаді 28 липня оголошено Днем жалоби

Дата: 26.07.2023 09:46
Кількість переглядів: 2071

До рідної домівки повертається на щиті Роман Філічковський. Він віддав найдорожче - власне життя, обороняючи Україну.

20 липня, поблизу населеного пункту Північне Донецької області, загинув Роман Філічковський. Під час виконання бойового завдання він отримав поранення несумісні з життям.

Герой став на захист Батьківщини у лютому 2023 року. Солдат Роман Філічковський служив стрільцем-помічником гранатометника військової частини А4832.

Роман народився у Костополі, тут будував своє життя. Закінчив ЗОШ № 2, а далі освіту здобував у Костопільському професійно-технічному училищі. Захисник два роки тому одружився і мав багато планів...

«Роман був хорошим батьком, добрим, турбувався та безмежно любив дітей. Людина з великим серцем, світлий, щирий, завжди допомагав усім. Був опорою для всієї родини. Найкоханіший чоловік..», - розповідає дружина Вікторія.

28 липня, просимо жителів Костопільської громади віддати шану та належно зустріти Героя.

28 липня, о 09:40 в'їзд похоронного кортежу із загиблим Романом до його домівки пров.Береговий 8.

Маршрут кортежу:вул.Рівненська – вул.Нова –вул.Коперніка – вул.Бурова – вул.Степанська - пров.Береговий 8

Прощання з Героєм відбудеться 28 липня:

• 11:00 – заупокійна літія біля його домівки. (пров. Береговий 8)
  • 11:40– чин похорону за загиблим Героєм буде звершуватись у соборі святих апостолів Петра і Павла ПЦУ.

По завершенню у храмі чину поховання відбудеться піша хода до Майдану Шевченка. Поховають Романа Фалічковського на «Новому» кладовищі м.Костопіль поруч із іншими Воїнами Небесного Легіону.

Висловлюємо щирі співчуття родині, близьким і рідним Героя. Вічна і світла памʼять Роману Філічковському!