Костопільська громада попрощалася із Олександом Михалюком та Романом Філічковським

Дата: 28.07.2023 14:40

Жителі Костопільської громади віддати шану Героям. Двоє захисників, які взяли до рук зброю щойно їх покликала країна - Олександр Михалюк та Роман Філічковський. Сильні духом чоловіки до останніх хвилин залишалися вірними Україні.

Олександр Михалюк загинув 25 липня поблизу Серебрянки Донецької області внаслідок вогнепального осколкового поранення. 20 грудня 2022 року Олександра мобілізували на військову службу. Він був навідником механізованого відділення, солдатом військової частини А4667.

Був відданий сім’ї та друзям, мав велике почуття відповідальності. Військовий разом з дружиною виховував двох синів.

Роман Філічковський загинув 20 липня поблизу населеного пункту Північне Донецької області, отримав поранення несумісні з життям. Герой став на захист Батьківщини у лютому 2023 року. Служив стрільцем-помічником гранатометника військової частини А4832.

Людина з великим серцем, світлий, щирий, завжди допомагав усім. Був опорою для всієї родини. У захисника залишилась дружина та троє діток.

Прощалися з Героєми на майдані Шевченка у Костополі. Тут зібралися рідні та близькі Героїв, громадськість та представники влади. Чин похорону відбувся у соборі святих апостолів Петра і Павла ПЦУ. Поховали Захисників на «Новому» кладовищі поруч із іншими воїнами небесного легіону. С

хиляємо голови перед Героями, які віддали своє життя за Україну.Висловлюємо щире та глибоке співчуття рідним та близьким полеглих захисників. Вічна пам'ять!