У Костопільській громаді розпочато прийом заявок на отримання літературної премії імені Леоніда Мосендза

Дата: 02.08.2023 14:04

Премія присуджуватиметься авторам найкращих рукописів творів.

Її мета - поліпшити роботу з обдарованим творчим населенням Костопільської громади, підтримати авторів та видання їх книжок, а також сприяти дослідженню літературної спадщини історичної Волині, Полісся та Волинського Полісся.

В конкурсі можуть брати участь громадяни України незалежно від місця проживання та реєстрації. Прийом заявок триватиме до 31 серпня.

До рукопису твору додаються: анкета-заявка претендента (додаток 1 до Положення про Премію); фотокартка розміром 10 х15; електронний варіант рукопису; рекомендації (за наявності); копія паспорта.

Анкета-заявка на здобуття щорічної міської літературної премії імені Леоніда Мосендза за посиланням: https://kostopil-rada.gov.ua/docs/1430596/

«Премія присуджуватиметься авторам найкращих рукописів творів. Її мета - поліпшити роботу з обдарованим творчим населенням Костопільської міської ОТГ, підтримати авторів та видання їх книжок, а також сприяти дослідженню літературної спадщини історичної Волині, Полісся, та Волинського Полісся», - розповідає начальниця відділу у справах культури, молодіжної політики та спорту Яна Власова.

Вручатимуть її 1 раз на рік незалежно від розміру заробітної плати, пенсії чи інших доходів, не заборонених законодавством.

Сума премії становитиме 20 тисяч гривень – індивідуально, та 50 тисяч гривень на видавництво збірки власних творів.

Відділ у справах культури, молодіжної політики та спорту КМР