Трофимчук Андрій Олександрович

Дата: 23.07.2023 14:12

Народився 13.12.1981 року - загинув 15.07.2023 року

Андрій був щирим, справедливим та відвертим. Захисник зі зброєю у руках відстоював свій народ, його свободу.

Старший сержант Андрій Трофимчук загинув 15 липня біля Новодонецького Донецької області під час виконання бойового завдання, повʼязаного з захистом територіальної цілісності та держаного суверінітету України.

Захисник народився 13 грудня 1981 року в місті Костопіль.Закінчив Костопільську ЗОШ l та був випускником Костопільського професійного технічного училища. Працював робітником на різних підприємствах.

Андрій Трофимчук - командир відділення морської піхоти військової частини А4548. Він із 2014 року захищав нашу незалежність, гідність нашого народу. Був добровольцем "Правого сектору". Один із тих, чию особисту історію, характер, сміливість будуть пам’ятати. Спокій в тилу - це заслуга та подвиг таких як Андрій.

«Андрій був дуже добрим та співчутливим. Завжди всім допомагав, був щирим та відвертим. Він був патріотом своєї держави. Андрій міг не йти на фронт, бо мав певні проблеми зі здоровʼям, але як війна прийшла в Україну - не вагаючись пішов добровольцем. Він дбав за усіх, піклувався про кожного бійця, допомагав їм »,  - розповідає сестра Наталія Трофимчук.

За мужність та відвагу захисник був нагороджений медаллю «За незламність духу».

Рідні та друзі назавжди запам’ятають Андрія добрим та істинно хоробрим. Він був щирою людиною, впевненим в собі та своїх діях. Прощалися з Героєм на майдані Шевченка у Костополі. Тут зібралися рідні та близькі Героя, громадськість та представники влади. Чин похорону відбувся у соборі святих апостолів Петра і Павла ПЦУ.

Поховали Захисника на «Новому» кладовищі поруч із іншими воїнами небесного легіону. Щирі співчуття рідним і близьким!

Вічна слава Герою Андрію Трофимчуку!