Шевцов Сергій Васильович

Дата: 31.07.2023 16:46

Народився 27.04.1985 року - загинув 24.07.2023 року

Молодший сержант Сергій Шевцов, позивний Шева, загинув внаслідок ворожого обстрілу 24 липня 2023 року, поблизу населеного пункту Біла Гора Бахмутського району Донецької області.

Народився Сергій 27 квітня 1985 року у місті Костопіль. Жив в селі Велика Любаша, тут будував своє життя. Закінчив місцеву школу, а далі проходив строкову службу у Збройних Силах України. Потім працював на будівництві, адже як розповідають рідні, мав золоті руки.

Коли почалася повномасштабна війна, Сергій працював за кордоном, однак вирішив повернутися додому. У березні 2023 року Сергія Шевцова мобілізували. Він проходив службу на посаді командира 4 -го десантно-штурмового відділення,2-го десантно-штурмового батальйону 80-ї окремої десантно-штурмової бригади військової частини А0284. Він був надійним товаришем, завжди готовим підставити плече у важку хвилину. За це його любили й цінували.

Добрий, щирий, працьовитий, чудовий син, чоловік, батько… Йому було лише 38 років. Без чоловіка залишилася дружина Оксана та маленький син Давид. Сергій цінував і шанував своїх рідних, близьких, бойових побратимів.

"Мужній,добрий, позитивний... Ніколи не здавався і завжди знаходив вихід з будь-якої ситуації. Люблячий і турботливий тато,який багато чому навчив і завжди допомагав у всьому, своєму синочку. Надійний і хороший чоловік,який не зважаючи ні на що, був міцною опорою і підтримкою для своєї сім'ї,справжнім захисником. Любимо тебе та гордимося тобою...", - розповіла дружина Оксана.

Громада зустріла Героя у Костополі, на майдані Шевченка відбулося загальноміське прощання. Тут зібралися рідні та близькі Героя, громадськість та представники влади. Прощалися із Сергієм і у рідному селі Велика Любаша. Чин похорону відбувся у місцевому храмі. А по завершенню Героя провели пішою ходою до місцевого кладовища.

Щирі співчуття рідним і близьким! Вічна слава Герою Сергію Шевцову!

Посмертно Героя нагородили:
Указом Президента України від 12 вересня 2023 року орденом "За мужність ІІІ ступеня "
Указом від 22 вересня 2023 року Медаллю "За оборону рідної держави".

У селі Підлужному відкрили меморіальну дошку на честь загиблого воїна.