У Костопільській громаді 20 серпня оголошено Днем жалоби

Дата: 19.08.2023 18:00

Вже завтра ми попрощаємося із жителем нашої громади, доброю та відкритою людиною Петром Дорошем...

16 серпня 2023 року, в комунальному підприємстві “Дніпровська обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечникова”, помер від отриманих поранень солдат Дорош Петро Миколайович. Він був сміливим і відданим воїном, який ставив інтереси нашої нації понад усе.

Добродушний, спокійний, товариський Петро ніколи не відмовляв у допомозі, завжди відгукувався на людський біль чи проблеми.

Захисник народився 27 листопада 1974 року в селі Осова, тут будував своє життя. Закінчив місцеву школу, а далі освіту здобував у Колківському вищому професійному училищі. Працював робітником на різних підприємствах.

У квітні 2022 року пішов захищати нашу державу, військову службу проходив у військовій частині А4046.

Вдома на Петра чекали двоє синів та дочка.

20 серпня , просимо жителів Костопільської громади віддати шану та належно зустріти Героя.

Прощання з Героєм відбудеться 20 серпня:

20 серпня, 08:10 -  в'їзд похоронного кортежу із загиблим Петром Дорошем до майдану Шевченка, де відбудеться загальноміське прощання.

Далі похоронний кортеж поїде до села Осова , де буде заупокійна літія.

14:30 – чин похорону за загиблим Героєм  буде звершуватись біля його домівки (село Осова, пров. Лісний 11)

Поховають Петра Дорош на місцевому кладовищі в с. Осова.

Нагадаємо, що в День жалоби на території громади буде приспущено Державний Прапор України на будівлях органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій.

Заборонено вмикати розважальну музику в громадському транспорті, магазинах та закладах харчування.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким людям загиблого.

Вічна пам'ять..