У Костополі змагалися з гри в шахи та шашки

Дата: 28.08.2023 15:54

Цими вихідними у Центрі інтелектуального розвитку «Сузір’я» відбулися змагання з гри шахи та шашки серед дітей та дорослих.

Змагання приурочили до Дня Державного прапора та 32-річниці Незалежності України. Такі турніри вже стали традиційними у місті та щоразу збирають поціновувачів інтелектуальних ігор. Цього разу у змаганнях взяли участь не лише учасники із міста, але й сіл громади.

Найменші вихованці закладу змагалися у грі шахи.

Переможцем цьогорічного турніру став Владислав Денисюк.

II місце дісталося Богдану Козаку

III місце посів Олексій Лалак.

У грі шахи та шашки змагалися дорослі спільно з вихованцями «Сузір’я» старшої групи.

«Подібні тандеми є дуже корисні для наших вихованців. Діти отримують психологічний досвід та зміцнюють віру в себе», - каже голова організації «шахово-шашкового клубу «Сузір’я» Олександр Козак.

У настільній грі шашки "золото" турніру дісталося Олександру Кириші. "Срібло" у Василя Дідовця, а "бронза" дісталася Віктору Дідовцю.

У грі шахи I місце посів Костянтин Лісовський.

II місце – Володимир Літвін

III місце дісталося Андрію Толочику.

Переможці нагороджені грамотами, медалями, кубками від відділу у справах культури, молодіжної політики та спорту КМР, а також солодощами.