Дорош Петро Миколайович

Дата: 20.08.2023 20:10

Народився 27.11.1974 року - загинув 16.08.2023 року

16 серпня 2023 року, в комунальному підприємстві “Дніпровська обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечникова”, помер від отриманих поранень солдат Дорош Петро Миколайович. Він був сміливим і відданим воїном, який ставив інтереси нашої нації понад усе.

Добродушний, спокійний, товариський Петро ніколи не відмовляв у допомозі, завжди відгукувався на людський біль чи проблеми. Він був надійним товаришем, завжди готовим підставити плече у важку хвилину. За це його любили й цінували.

Захисник народився 27 листопада 1974 року в селі Осова, тут будував своє життя. Закінчив місцеву школу, а далі освіту здобував у Колківському вищому професійному училищі. Працював робітником на різних підприємствах.

У квітні 2022 року пішов захищати нашу державу, військову службу проходив у військовій частині А4046.

Вдома на Петра чекали двоє синів та дочка.

Громада зустріла Героя у Костополі, на майдані Шевченка відбулося загальноміське прощання. Тут зібралися рідні та близькі Героя, громадськість та представники влади. Прощалися із Петром і у рідному селі Осова. Чин похорону відбувся у місцевому храмі. А по завершенню Героя провели пішою ходою до місцевого кладовища.

Вічна пам'ять!