У Костопільській громаді відбулися «Серпневі зустрічі однодумців»

Дата: 30.08.2023 17:12

Участь взяло керівництво громади, очільники освітніх закладів. Серед запрошених гостей: начальник управління Державної служби якості освіти в Рівненській області Святослав Сидорук, директорка комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Мирослава Жовтан.

Розпочали із нагородження кращих освітян громади за підсумками роботи у минулому 2022-2023 навчальному році. Подяки вручав в.о. міського голови Давид Дідух, заступник міського голови з питань освіти Наталія Беляновська, начальник управління освіти Олена Дідух, голова Костопільської об’єднаної територіальної організації Профспілки працівників освіти Лариса Головачик.

Спілкування продовжилося у формі дискусійної платформи «ВзаємоДія заради майбутнього». У ході якої модератор Мирослава Жовтан запропонувала для обговорення важливі питання освітньої галузі. Зокрема, стратегічні напрями розвитку освіти України та громади, продовження упровадження реформи Нової української школи в умовах воєнного стану, подолання освітніх втрат та розривів.

До участі у дискусії долучилися в.о. міського голови Давид Дідух, начальник управління Державної служби якості освіти в Рівненській області Святослав Сидорук, заступник міського голови з питань освіти Наталія Беляновська, голова Костопільсьської об’єднаної територіальної організації Профспілки працівників освіти Лариса Головачик, начальник управління освіти Олена Дідух, директорка Костопільського ліцею №1 ім. Т.Г. Шевченка Людмила Ярошик, директорка закладу дошкільної освіти №3 «Сонечко» Ірина Овдійчук, вчитель української мови та літератури Костопільського ліцею №4 Людмила Корейко, методист КЗ позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» Оксана Регеза, директорка КУ «Костопільський інклюзивно-ресурсний центр №2» Ірина Бернада.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Під час обговорення спікери дійшли спільної думки щодо пріоритетних напрямів роботи галузі у новому 2023-2024 навчальному році: безпека дітей, подолання освітніх втрат пов’язаних із відсутністю повноцінного очного навчання, національно-патріотичне виховання, підготовка учнів до самостійного життя.

«Сподіваюся, що цей навчальний рік буде останнім роком, який ми розпочинаємо в умовах війни. Наголошу, що безпека наших дітей найважливіша, тому від ситуації в країні буде залежати багато. Ми повинні об’єднатися, щоб не просто пройти цей період, а надати якісні освітні послуги. Переконана, що кожен вчитель, кожен керівник закладу із цим впорається. Успіхів нам та перемоги», - підсумувала Наталія Беляновська – заступник міського голови з питань освіти.