Костопільська ДЮСШ поповнилася професійним інвентарем

Дата: 05.09.2023 10:11
Кількість переглядів: 58

Важкоатлетичні диски на штанги вдалося придбати завдяки спільному фінансуванню Костопільської міської ради та Малолюбашанської сільської ради.

На професійному інвентарі займатимуться вихованці відділення важкої атлетики Костопільської ДЮСШ та спортсмени Костопільського районного фізкультурно-спортивного клубу людей з інвалідністю «Сильні духом».

«Таке обладнання є вкрай необхідне для вихованців. На сьогодні у школі навчаються чемпіони України, призери обласних та всеукраїнських турнірів. Тож відтепер спортсмени матимуть змогу підвищувати свої професійні навички», - розповідає тренер із важкої атлетики Олександр Бичков.

Окрім того, новий інвентар дасть можливість претендувати на проведення чемпіонатів України у Костополі.