Представники влади взяли участь у засіданні щодо взаємодії влади та громадськості у сфері забезпечення безпеки громадян

Дата: 11.09.2023 14:52
Кількість переглядів: 85

У Рівному відбулось виїздне засідання комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування спільно із представниками Рівненської обласної державної адміністрації, обласної ради та територіальних громад Рівненщини.

Від Костопільської міської ради участь у виїзному засіданні взяли заступники міського голови Юрій Кузнюк та Сергій Герук.

В ході засідання лідери місцевого самоврядування області разом із народними депутатами обговорили ряд важливих питань сфери безпеки громадян, зокрема забезпечення пунктів Незламності, укриттів у ззсо, а також діяльність поліцейських офіцерів громади та місцевих пожежних команд.

Крім того, визначили пріоритети у посилені матеріально-технічних резервів громад на період воєнного стану та фінансування ключових напрямків діяльності.

Учасники круглого