У Костополі відбувся благодійний мистецький вікенд на підтримку ЗСУ
Центр дитячої та юнацької творчості завжди відгукується на заклик про допомогу. 22 вересня до Дня миру і Дня позашкілля працівники та вихованці закладу організували благодійний мистецький вікенд "Діти прагнуть миру". Метою якого було зібрати кошти для купівлі квадрокоптера DJI Mavic 3 для групи Окремого центру спеціальних операцій "Захід" в якій несе службу працівник закладу Дмитро Козоровський.
Гості заходу мали можливість долучитися до різноманітних майстер-класів: бісероплетіння, виготовлення фігурок із сіна, паперопластики, розпису гіпсових фігурок, оздоблення імбирних пряників, виготовлення еко-сумок. А особливо стильні відвідувачі могли заплести волосся різними техніками. Кожен міг придбати домашню випічку, напої, сувеніри ручної роботи і презенти від військових.
Діти особливо оцінили бойовий куточок-фотозону і роботу джурівців, які вміло розповідали про військові трофеї. Всі небайдужі мали змогу приєднатися до плетіння маскувальної сітки для захисників. А родзинкою вікенду став патріотичний зайчик-обіймайчик. Ніхто не міг оминути осторонь пухнастого друга.
Центр дитячої та юнацької творчості спільними зусиллями змогли зібрати близько 25 тисяч гривень. Центр висловлює подяку друзям та партнерам - КЦВ "Воля" в особі Вова-жовтий Овдійчук за наданий транспорт та "бойовий куточок", а також Ігорю Буткевичу. Та дякує всім небайдужим містянам та гостям, які долучилися до збору.