Які заходи можна відвідати у Костопільській громаді впродовж тижня

Дата: 26.09.2023 10:43

✔️Підготували підбірку культурних, освітніх та спортивних заходів, які відбудуться у громаді з 26 вересня по 1 жовтня:

ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА

26.09, 15год.-засідання клубу «Таємниці рукоділля».

27.09, 15 год. - Ляльковий театр «Іскорки суперсил. Дружба».

30.09 -День відкритих дверей «Бібліотека - твоє вікно» (Свято в честь Всеукраїнського дня бібліотек).

01.10.23. 12 год. - (діти), 14 год. - (підлітки) - Тренінг «Психосоціальна підтримка населення» в рамках співпраці Товариства Червоного Хреста України.

МІСЬКА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА

29.09.2023 - Ігри, розваги, огляди творчих робіт у «Чарівній кімнаті».

КОСТОПІЛЬСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

25.09.2023 -01.10.2023 - Пішохідні екскурсії для учнів міських шкіл «Я люблю Костопіль» (до всесвітнього дня туризму).

СТАДІОН «КОЛОС»

26-27.09.2023, 10 год. - VІ-й відкритий чемпіонат Костопільської міської територіальної громади з футзалу серед юнаків з нагоди Дня Українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці.

30.09 – 01.10.2023, 11 год. - Відкритий чемпіонат Костопільської міської територіальної громади з волейболу серед юнаків.

30.09.2023, 15 год. - Чемпіонат області з футболу між командами КОЛІФКС-ДЮСШ (Костопіль) – «Сокіл» Садове.

01.10.2023 - Чемпіонат України з футболу серед юнаків U 17/15 між командами КОЛІФКС-ДЮСШ (Костопіль) – ФК «Звягель» Звягель.

ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ

01.10.2023, 9 год. - Мітинг до Дня захисників та захисниць України, Дня українського козацтва та 81-ї річниці утворення УПА «Сила нескорених».

01.10.2023. - Урочистості з нагоди Дня захисників та захисниць України, Дня українського козацтва та 81-ї річниці утворення УПА (урочище Гутвин).