Визначено претендентів на міську літературну премію ім. Леоніда Мосендза

Дата: 03.10.2023 17:01

✔️Комісія по присудженню щорічної міської літературної премії імені Леоніда Мосендза повідомляє, що на здобуття премії конкурсні редаговані роботи подали 8 претендентів:

🔸ВЕРЕМЧУК Олександра Борисівна

🔸ГЛІНЧУК Тетяна Петрівна

🔸КОРОТКЕВИЧ Фелікс Олегович

🔸НАЗАРИШИН Руслан Олександрович

🔸СТЕПАНЮК Володимир Борисович

🔸КВІТЕНЬ Тетяна (Корнійчук)

🔸ГАЛАЙЧУК Оксана Миколаївна

🔸КАРП’ЮК Анатолій Микитович.

👉Згідно п. 1.3 Положення про щорічну міську премію імені Леоніда Мосендза Премія присуджується «обдарованому творчому населенню Костопільської територіальної громади», а тому роботи двох кандидатів - Короткевича Фелікса та Назаришина Руслана - не допущено до подальшого розгляду, так як претенденти не є жителями Костопільської територіальної громади.

❗️Також комісія виключила зі списку претендентів на літературну премію Глінчук Тетяну Петрівну, так як її творча робота «Медальйон» уже видана.

✍️Протокольним рішенням конкурсної комісії на засіданні, яке відбулося 27 вересня, до подальшого розгляду допущено творчі роботи п’яти претендентів:

🔸КАРП’ЮК Анатолій Микитович

🔸ВЕРЕМЧУК Олександри Борисівни

🔸СТЕПАНЮК Володимир Борисович

🔸КВІТЕНЬ Тетяна (Корнійчук)

🔸ГАЛАЙЧУК Оксана Миколаївна.

📜Подані рукописи (редаговані) оцінюються Комісією за критеріями: повнота розкриття теми, композиційна досконалість роботи, власна творча неповторність, оригінальність образно-художнього мислення, творча фантазія, художній рівень згідно п. 2.11. Положення.

🗓️Підсумкове засідання комісії щодо визначення переможця назначено на 18 жовтня 2023 року.

Відділ у справах культури, молодіжної політики та спорту КМР