Денисюк Євгеній Олексійович

Дата: 11.10.2023 16:42

Рішенням Костопільської міської рада №484 від 18 травня 2005 р. присвоєно Почесну відзнаку «За вагомий внесок за розвиток міста і громади».

До обрання міським головою Євгеній Олексійович Денисюк пройшов не простий трудовий шлях. Працював робітником на Костопільському домобудівному комбінаті. Школу керівництва здобув на підприємствах міста. Успішно реалізував себе як підприємець.

У 1998 році вперше обраний міським головою. Обіймаючи дану посаду протягом шести скликань, керуючись принципами народовладдя, колегіальності та гласності, поєднуючи місцеві та державні інтереси, Євгеній Денисюк спільно із виконкомом та депутатським корпусом ефективно працював над вирішення проблем міста. Всю свою творчу енергію, організаторські вміння він спрямовував на розвиток матеріально-технічної бази підприємств житлово-комунального господарства, наданням якісних послуг для мешканців міста.

Завдяки його особистій ініціативі споруджено та урочисто відкрито 12 липня 2005 року адміністративне приміщення міської ради, що стало справжньою архітектурною окрасою міста, а також дало змогу покращити обслуговування наших громадян.

Євгеній Денисюк мав кращі риси керівника: глибоке знання справи, висока працездатність, уважне ставлення до людей. Як результат, виборці високо оцінювали його діяльність і виявили довіру, обиравши його міським головою. На шостій каденції Євгеній Денисюк склав повноваження міського голови.

За сумлінну працю, великий особистий внесок у розвиток і зміцнення української держави Денисюк Євгеній Олексійович нагороджений:

• Почесною грамотою Президента України (2003 р.)
  • Почесною грамотою Асоціації міст України (2007 р.)

За допомогу у будівництві культових споруд нагороджений орденами :

• Христа Спасителя (2000 р.)
  • Князя Володимира (2001 р.)
  • Князя Островського (2003 р.)
  • Орденом За заслуги III ступеня(2008 р.)